HTZ OPREMA – ХТЗ ОПРЕМА

ТЕХАС ТИМ

Спречи ги несреќите пред тие да те спречат тебе

Контактирај не:

Прати порака:

phones.png
mobile-phone.png
email.png
location.png
alarm-clock.png

+389 2 3 17 17 15

+389 75 424 915

tehastim@gmail.com

16та Македонска Бригада 6

Пон-Пет 08:00 - 16:00

Вашето име (задолжително)

Ваш емаил (задолжително)

Предмет:

Ваша порака:

0 +
Клиенти
0 +
Индустрии
0 +
Производи
0
Награди

Глава

Облека

Ракавици

Чевли

Висински

Останато

Имате прашања?

Доколку имате некои прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не преку телефон или емаил.
Исто така добредојдени сте во нашата продавница во Скопје.

Scroll to top